O nás

     Hotová jídla , pivo, nealko nápoje

   Úterý - Čtvrtek  11:00 - 14:00

    Pátek - Sobota  11:00 - 20:00
                    
         Neděle           11:00 - 19:00 

Tel:   774 222 783       325 598 292

Z nařízení vlády ČR, jsou vnitřní i venkovní prostory restaurace pro konzumaci  uzavřeny. Vše pouze s sebou!!  Děkujeme za pochopení.

 
 


Vítejte na stránkách  restaurace U Pramene,
klubovny kerských zahrádkářů

Původní klubovna zahrádkářského svazu, kterou postavili Zahrádkáři  Kersko svépo- mocí a stále ji vlastní. Při vstupu Vás uvítá nápis „ ZAHRÁDKÁŘI KERSKU " , který ne-odmyslitelně ke klubovně patří a hlavně zde má své opodstatnění. Dnes zde najdeme restauraci s českou kuchyní a samozřejmě i kerskou specialitu - šípkovou omáčku. Ta byla proslavena ve filmu Slavnosti Sněženek dle předlohy Bohumila Hrabala, který byl členem zahrádkářů od roku 1965.


Naše zahrádka disponuje malým herním koutkem a je situována v těsné blízkosti sportovního hřiště v dostatečné vzdá-lenosti od komunikace, což ocení především rodiny s dětmi. V těsné blízkosti nalezneme Svatojosefský Pramen zvaný „Kerka", tenisové kurty a strom zasazený Bohumilem Hrabalem Poloha restaurace ve středu ker-ského polesí je využívána jako výchozí bod k  síti turistických tras a cyklotras v polabí. Prvopočátky kerského lázeňského lesního města v  polesí sahají až k začátkům dva-cátého století a v dnešní době se může po-chlubit mnoha zajímavostmi mezi něž patří například naučná stezka Bohumila Hrabala, Menhir či Keltské pohřebiště.

 
 
 


 


Vzhledem ke zkvalitnění prostředí v naší restauraci uvnitř nekouříme.
Kouřit můžete na naší zahrádce, kde Vás rádi obsloužíme.