Nabídka piva

SVIJANY  11°
Svijany Máz je světlé speciální pivo, které je složeno z pitné vody, plzeňského sladu, cukru, chmelu a chmelových extraktů. Svijanské pivo je vyrobeno tradičním technologickým postupem obvyklým pro výrobu českého piva. Je čtyřikrát chmeleno a nepasterováno. Obsah alkoholu 4,8 %

 

PLZEŇ 12°
Již přes 160 let se vyrábí v Plzni spodně kvašený světlý ležák, který díky kvalitě surovin, vody, vlastní kultuře pivovarských kvasnic, několika generacemi předávaného know-how plzeňských sládků a svým specifickým výrobním postupem vyniká nezaměnitelnou chutí a kvalitou.

Receptura piva Pilsner Urquell vznikla náhodou. Původně mělo jít o pivo bavorského typu (tmavé pivo s hustou pěnou). Názvem Pils (podle Pilsner Urquell) se nazývá jeden z druhů piva. Jedná se o převážně světlé pivo plné chuti s výraznou hořkostí. Kromě Plzně se pivo vaří ještě v ruské Kalugi a polských Tychách. Obsah alkoholu 4,4 %.
 


 

BERNARD 10°
Nepasterizované světlé výčepní pivo s intenzivní hořkostí, výrazným řízem, s chmelovou vůní a s bohatou pěnou. Obsah alkoholu 3.8% .
BERNARD  polotmavý  12°
Nepasterizovaný speciální typ polotmavého ležáku, vyráběný podle receptury Rodinného pivovaru. Využívá se zde vhodné kombinace světlého a karamelového sladu. Hořkost je v harmonii s jemnou karamelovou vůní a plnou chutí. Obsah alkoholu 4,7 %.
 
POSTŘIŽINSKÉ Jedenáctka  11°
Středně až hluboce prokvašené pivo s plnou chutí, vysokým řízem a čistým chmelovým aroma. Výrazná lahodná hořkost vybízí k dalšímu napití.
Obsah alkoholu 4,7 %.


BERNARD  FREE  
Nealkoholické světlé pivo, jehož chuť je tak blízko pivu alkoholickému, že jej od něj téměř nerozeznáte. Díky tradičnímu výrobnímu postupu si kromě původní příjemně hořké chuti piva zachovává i výraznou sladovou vůni a bohatou pěnu.
Složení: pitná voda, ječný slad ze sladovny Bernard, žatecký upravený chmel, chmelový extrakt

Obsah alkoholu max.0,5 % v obj.